Centra handlowe w Bielsku szybko znajdują najemców

Co kilka miesięcy słychać o kolejnym imponującym centrum handlowym, które pojawia się w kolejnym mieście. Tego typu inwestycje nie dotyczą już wyłącznie dużych miast czy stolic województw. Zapotrzebowanie jest na tyle duże, że centra handlowe pojawiają się również w mniejszych miejscowościach, sąsiadujących z wielkimi aglomeracji. Przykładem jest Retail Park Bielsko – galeria z modnymi lokalami handlowymi otwarta w Bielsko-Białej w połowie grudnia. Na ponad 6 tys. metrów kwadratowych działają różnorodne sklepy oraz punkty usługowe i gastronomiczne.

Obiekt położony jest w dobrej lokalizacji, dlatego w szybkim czasie ma zaskarbić sobie sympatię mieszkańców Bielska-Białej. Nowoczesny i bardzo funkcjonalny obiekt ma sprawić, że zakupy będą prawdziwą przyjemnością. Te atuty przemawiać mają również do handlowców skorych do otworzenia nowego lokalu w galerii handlowej.

Retail Park Bielsko podzielone jest na dwie części. W pierwszej znajduje się popularny supermarket, w którym zaopatrzyć się będzie można w najpotrzebniejsze artykuły. Główna część to lokale usługowe, które łącznie zajmują ponad 5 tys. metrów kwadratowych. Na terenie galerii działać mają sklepy kosmetyczne, odzieżowe, elektroniczne, wielobranżowe oraz apteka i sklep specjalistyczny z produktami sportowymi.

Bielsko-Biała -biura

Żadne centrum handlowe nie może obyć się bez przestronnego parkingu. W bielskim obiekcie przewidziano aż 230 miejsc parkingowych, by każdy klient z łatwością mógł pozostawić samochód i udać się na zakupy. Nie można też pominięć faktu, że w pobliżu Retail Park Bielsko znajduje się osiedle mieszkalne oraz biura różnych lokalnych przedsiębiorstw. Ponadto sąsiedztwo najważniejszych miejskich arterii ułatwi korzystanie z centrum. Obiekt mieści się bowiem przy ul. Kolistej oraz Alei Generała Władysława Andersa. Dlatego też wolne lokale do wynajęcia szybko znalazły najemców, którzy dostrzegali potencjał nowego centrum handlowego w Bielsko-Białej. Inwestorzy liczą, że będzie to najpopularniejsza galeria w okolicy, a nawet na całym Śląsku.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz